0212 565 0544
Ana Sayfa İletişim Beni Ara
Hakkımızda

Misyonumuz;

Bir ajanda ve organizer  markası düşünün ki; misyon ve vizyonu ile doğan, çaba ve azimle büyüyen başarılı olduktan sonra güvenilir hale gelen ve kabul gören.

Kurumsal Markaların gelişmesi ve olgunlaşması ciddi bir süreç gerektirir iken, markamız Taç Promosyon, uzun yıllar gerektiren bu dönemi istikrarlı bir biçimde yaşamış ve sürdürmeye devam etmektedir.

Yıllardır sürdürdüğümüz ‘toplam kalite ’ anlayışımız ile pazara örnek oluşturacak bir yön çizerken , üretim, pazarlama, tanıtım, satış ve satış sonrası faaliyetlerimiz şekillendiren bu anlayış, bugünlerimizi oluşturduğu gibi pazarın ve kuruluşumuzun  geleceğini de aydınlatmaya devam ediyor.

Bu bağlamda , kağıttan nihai ürüne, ürünün depodan tüketiciye sunumuna ve satış sonrasına kadar uzanan çok geniş bir uygulama alanının her aşamasında kurumların kaliteye gösterdiği özen ; pazarlama iletişimine, kurumun imajına ve kimliğine de yansıyor.

Vizyonumuz;

Başlıca kalite politikamız, ajanda ve organizer hizmetlerini gerçekleştirirken ekip ruhunun bilincindeki çalışanlarımızla, mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak zamanında uygun fiyatla, kaliteli ürünler sunarak müşteri bağlılığı oluşturmaktır.